Zwiastowanie

W czwartkowe popołudnie, dnia 12 października 2023 roku, wraz z rodzicami, Siostrami oraz Paniami pracującymi w przedszkolu zgromadziliśmy się w Kaplicy Sióstr. Celem naszego spotkania była adoracja Najświętszego Sakramentu oraz wspólna modlitwa różańcowa.
Dzieci z grupy Aniołków odegrały scenę pierwszej tajemnicy radosnej Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie. Każdy z maluchów, mógł uczestniczyć w tym jakże wyniosłym wydarzeniu. Wśród najmłodszych nie zabrakło aniołków, Archanioła Gabriela ze swoją asystą oraz Najświętszej Maryi Panny. Podczas rozważania, mogliśmy obserwować jak Archanioł Gabriel nawiedza klęczącą i rozmodloną Maryję, która pokornie oraz bez wahania oddaje się działaniu Boga.
Tego dnia, każdy z nas mógł poczuć moc Ducha Świętego. W akompaniamencie muzycznym kontemplowaliśmy Maryję- Matkę Chrystusową, która pełna poświęcenia i pokory ukazała swą doskonałość posłuszeństwa. Uwieńczeniem adoracji było wspólne odmówienie dziesiątki różańca.
Zapraszam do obejrzenia zdjęć: photos.app.goo.gl/RRjcH756WyVo3NkJ8