Jasełka

W dniu 20 grudnia 2023 roku w naszej Ochronce odbyły się Jasełka oraz wspólne z rodzicami i Siostrami dzielenie się opłatkiem. Na scenie oglądaliśmy przedszkolaki, które w niezwykły sposób przeniosły nas do Betlejem. Tam właśnie mogliśmy zobaczyć prawdziwą miłość, poświęcenie oraz cud narodzin Pana. Przepiękna scenografia, oprawa muzyczna oraz talent naszych najmłodszych, nadał temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. Wszyscy zgromadzeni z niecierpliwością oczekiwali przybycia najważniejszego gości, jakim było Dzieciątko Jezus. Po zakończonych Jasełkach odbyło się składanie życzeń oraz dzielenie się opłatkiem. Wspólnie z innymi dzieliliśmy się radością z Narodzenia Jezusa. Ewa Dec
“Dziękujemy pięknie za trud włożony w organizacje bajecznych w scenografie oraz piękna muzykę Jasełek. Były to pierwsze Jasełka w życiu naszego synka i pozostaną w naszych sercach już na zawsze bardzo wyjątkowym i radosnym wspomnieniem”.
Mama Henia B

Ważnym wydarzeniem grudniowym w naszym przedszkolu są Jasełka wystawiane przez nasze przedszkolaki. Tak było również w tym roku. Piękna scenografia, gra świateł, tańce do wzruszającej muzyki, kolorowe stroje i pełne zaangażowanie małych aktorów zrobiły wielkie wrażenie na całej widowni. To widowisko to okazja nie tylko do podziwiania talentów naszych dzieci, ale czas refleksji nad tajemnicą Wcielenia Boga, który po postacią małego Dzieciątka przychodzi, by poruszyć nasze serca. Podniosła atmosfera, która towarzyszy przedstawieniu udzieliła się całej naszej przedszkolnej wspólnocie, wyzwalając radość, wzajemną życzliwość, poczucie wspólnoty oraz wdzięczność Siostrom i całej kadrze za stworzenie takiego miejsca, w którym nasze dzieci, ale i my – rodzice czujemy się bezpiecznie.
Mama Bernadetki

Zapraszamy na film z Jasełek: https://www.youtube.com/watch?v=xK-04F_rjdU
oraz do obejrzenia zdjęć: photos.app.goo.gl/UZvK3Z14hoem7SHz6