Msza Święta na rozpoczęcie roku i pasowanie na przedszkolaka

W dniu 17 września 2023 roku nasza ochronkowa Wspólnota zgromadziła się w Kaplicy Sióstr na Mszy Świętej inauguracyjnej nowy rok szkolny. W eucharystii uczestniczyli licznie zebrani goście pośród których nie zabrakło Rodziców, Sióstr oraz Pań pracujących w Ochronce. Nie można również zapomnieć o naszych cudownych dzieciach, które zajmowały honorowe miejsce tuż przed ołtarzem.
Mszę Świętą prowadził Ksiądz Kapelan Tadeusz. Oprawę muzyczną zapewnił Pan Krzysztof wraz z naszymi rozśpiewanymi przedszkolakami. Śpiewem i modlitwą wszyscy chwaliliśmy Pana, dziękując za minione wakacje oraz zawierzając kolejny rok szkolny.
Jesteśmy pełni nadziei i wiary, że ten nowy rok przyniesie nam wiele powodów do radości i satysfakcji.
Po mszy świętej wraz z rodzicami naszych nowych pociech udaliśmy się do salki teatralnej, w której odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka.
Zabaw i tańców nie było końca, a uwieńczeniem tego wyjątkowego dnia było oficjalne nadanie tytułu dzielnego i wesołego przedszkolaka, każdemu z nowo przyjętych dzieci.
Ewa Dec
Zapraszam do obejrzenia zdjęć:
Msza święta: photos.app.goo.gl/VFWoLbY5GHv3pEnt5
Pasowanie: photos.app.goo.gl/pRwD35PiB9rqf32z5