Przepiękny czas

Przedszkolna przygoda naszych dzieci dobiegła końca. Był to przepiękny czas wpisany w okres ich dzieciństwa. Idą w świat bogate w niezliczoną ilość doświadczeń i umiejętności, które rozwijały i które rozwinęły je wszechstronnie. W przedszkolu, w którym każde dziecko jest ważne i zaopiekowane w każdym wymiarze, nasze dzieci miały przestrzeń, by doświadczyć czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość -to buduje poczucie własnej wartości. Nasze dzieci wychodzą z przedszkola z wypchanym plecakiem. Mogą z niego czerpać nie tylko dla siebie, ale i dzielić się z innymi. Patrzymy na nie z dumą i pewnością, że poradzą sobie w szkole (i nie tylko). Za tym ogólnym dobrostanem naszych dzieci stoją konkretne osoby o pięknych sercach, które z największym zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Dziękujemy Siostrze Róży za to, że stworzyła niezwykle profesjonalne przedszkole, które jest jednocześnie (i przede wszystkim) przestrzenią przyjazną dzieciom i rodzicom. Gdzie dobrze pojęte dobro dziecka jest wartością najwyższą. Wszystkim Siostrom i Paniom nauczycielkom składamy z serca płynące podziękowania. Każdy codzienny dar Waszego serca złożony w sercach naszych dzieci pozostanie w nich i wyda owoce. Te wszystkie piękne wspólne przeżycia zabieramy ze sobą. Ochronka na Kole pozostanie w naszych sercach na zawsze.
Rodzice tegorocznych Absolwentów
Podczas uroczystości dzieci podziękowały:
Siostrom i Paniom pracującym w przedszkolu za uśmiech, dobre słowo
Zachętę do pracy, gdy nic się nie udawało
I pochwałę, gdy wszystko szło dobrze.
Za pomoc w odkrywaniu tego w czym są najlepsi
I przekonywanie, że mogą zrobić więcej niż się spodziewają.
Za pokazanie im, że się liczą, że są ważni
Za przełamanie strachu do rzeczy nieznanych i niezrozumiałych.
Za to, że mogli na Siostry i Panie liczyć
Za cztery kolorowe lata nauki, które wniosły w ich życie tak wiele radości.