Dlaczego w Ochronce na Woli celebrujemy Dzień Rodziny?

Dzień Rodziny w Ochronce to wyjątkowe chwile dla całej naszej społeczności. To czas gdy utwierdzamy się w przekonaniu, że rodzina jest największą wartości. Zarówno dla osobistego rozwoju każdego z nas jak i dla rozwoju naszej Ojczyzny. W kochających się rodzinach rosną kochane dzieci, które tego dnia dostarczyły nam wiele radości, dumy i wzruszeń. Podziwialiśmy ich tańce, piosenki i wiersze. Dużo było uśmiechów, miłych gestów i czułych słów. Te wszystkie dobre emocje, uczucia i refleksje dają nam nadzieję na przyszłość i po prostu budują obraz szczęśliwego świata! Takiego świata życzę każdemu z nas jak najczęściej.
Może dlatego celebrujemy Dzień Rodziny?…
Ewa Chołod- Pałka
Nauczyciel w grupie Aniołki

W ostatnią niedzielę 21 maja świętowaliśmy w naszej Ochronce Dzień Mamy i Taty. Cała społeczność przedszkolna zgromadziła się na mszy świętej w intencji naszych rodzin. Po wspólnej modlitwie odbyły się występy dzieci, które rozgrzały do czerwoności serca swoich rodziców. Program artystyczny był bardzo bogaty i różnorodny, prowadząc widzów w podróży po Polsce. Mogliśmy jako rodzice podziwiać rozliczne talenty naszych pociech zarówno w licznych tańcach, jak i piosenkach. Aniołki i Motylki dostarczyły swoim mamom i tatusiom ogromu wzruszeń a na zakończenie wręczyły rodzicom wyrażające miłość własnoręcznie zrobione statuetki.
Wielkie podziękowania dla wszystkich Sióstr i Pań oraz Pana Krzysztofa za tak profesjonalnie przygotowanie zarówno dzieci, jak i scenariusza i całej oprawy występu.

Magdalena Siedlik
Mama Augustyna i Bernadety
Link do zdjęć: drive.google.com/drive/folders/17PKy0iZXkIZ1rpna0hPinuU_xjLPLKNS?usp=sharing