Tajemnica wiary…

Kolejny rok mieliśmy ogromną radość uczestniczyć w jasełkach wystawionych w naszym przedszkolu w Ochronce na Woli 19 grudnia. Oryginalny scenariusz został w piękny sposób przedstawiony przez naszych małych artystów. Tegoroczne przedstawienie bożonarodzeniowe było niezwykle nastrojowe. Dobrze dobrana muzyka wraz grą świateł tworzyły klimat ciepła i wyjątkowości chwili. Piękne stroje oraz tańce dzieci dostarczyły widzom wiele wzruszeń. W bardzo przejmujący sposób mali aktorzy odtworzyli okoliczności poczęcia i moment narodzin Dzieciątka Jezus. Niezwykle żywiołowy występ maluszków z pomponami sprawił wszystkim oglądającym ale i samym wykonawcom wiele radości. Duże zaangażowanie małych artystów oraz cały wysiłek włożony w przygotowanie tegorocznych jasełek sprawiły, że widzowie mogli się poczuć, jak w prawdziwym teatrze. Po przedstawieniu mieliśmy okazję w naszej przedszkolnej wspólnocie podzielić się opłatkiem i złożyć sobie świąteczne życzenia, ucieszyć się swoją obecnością i poczuć, jak w rodzinie.

Magdalena Siedlik, mama Jonasza i Augustyna