Każda praca jest ważna, poznajemy zawody

W naszym przedszkolu realizujemy cykl spotkań z rodzicami, którzy opowiadają dzieciom o swoich zawodach. W ostatnich dniach odwiedzili nas tata Natalki, który opowiedział dzieciom o pracy żołnierza, min. na misji w Afryce, pokazał uposażenie żołnierza oraz przeprowadził trening sprawnościowy oraz Tata Igi – który z zawodu jest ratownikiem medycznym, przypomniał dzieciom numery alarmowe, zaprezentował wyposażenie ratownika oraz karetki, do której dzieci mogły wejść i zobaczyć wszystko z bliska, pokazał jak wezwać i udzielić pierwszej pomocy.
Dziękujemy za waszą obecność i poświęcony czas. Wielką radością było dla nas gościć Was w naszym przedszkolu.
Link – Ratownik photos.app.goo.gl/efcoRTdDSBtACXpRA Link – Żołnierz photos.app.goo.gl/ykrRKS5SfzCYasn26
Pozdrawiam Anna Kulik Nauczyciel, grupa Motylki