Poznajemy zawody naszych rodziców

Współpraca z rodzicami w przedszkolu odbywa się na wielu płaszczyznach między innymi poprzez zebrania, uroczystości, pikniki, spotkania i rozmowy indywidualne. W trakcie jednego z zebrań rodzice dzieci z grupy Aniołki i Motylki z Ochronki na Warszawskiej Woli zostali zaproszeni do zaprezentowania dzieciom swoich zawodów.
28 lutego gościliśmy w naszym przedszkolu p. Karola Piotrowskiego – taty Jagody i Anieli, który opowiedział dzieciom o swojej pracy – inżyniera budownictwa, rozmawiał z dziećmi, prezentował plany budowy, narzędzia. Były także pamiątkowe fotografie i możliwość poczucia się jak inżynier – przymierzając kask i odzież ochronną. Na zakończenie spotkania dzieci wręczyły naszemu gościowi własnoręcznie przygotowany prezent.
Takie spotkania rodziców z dziećmi poznają różne zawody i budują wiedzę na ich temat, dodatkowo integrują społeczność przedszkola a obecność rodzica w przedszkolu daje dziecku dużo radości.
Link do zdjęć: photos.app.goo.gl/HrcW1kXbxcwjE9iX9