„To dla mnie i dla ciebie Święci orędują w niebie”

28 Października w Warszawskiej Ochronce na Woli, odbył się Bal Wszystkich Świętych. Każde dziecko wcieliło się w postać Świętego Patrona, min. św. Jadwigę, św. Jerzego czy św. Hiacyntę aby ich lepiej poznać i naśladować.
Tego dnia poprzez rozmowy, wesołe zabawy i tańce do takich utworów jak „Coś się święci” czy „Chrześcijanin tańczy”, staraliśmy się ukazać dzieciom wartości, którymi kierowali się święci, aby w codziennym życiu kierować się miłością do drugiego człowieka i Jezusa.
Bal Wszystkich Świętych to dzień radosny dla każdego chrześcijanina i dziecka Bożego: pięknego, radosnego i uśmiechniętego. Jest także wspaniałą alternatywą dla pogańskiego Halloween.
Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i przygotowanie pięknych strojów dla swoich dzieci. Czujemy z Wami duchową łączność.
Bal Wszystkich Świętych: photos.app.goo.gl/n7ourgq97Ybai9rk7
s. M Róża Olszewska