Kosmiczne warsztaty

*Jak możemy, z naszymi dorosłymi umysłami wiedzieć, co będzie interesujące dla dziecka? *
*Jeśli pójdziesz za dzieckiem, możesz odkryć coś nowego.*
*J. Piaget*

*Nieźle to wymyśliłyście dzieci … *

29 marca 2022 roku do naszej ochronkowej społeczności zawitał znany nam wszystkim Michał Malinowski – pomysłodawca i założyciel MuBaBaO, opowiadacz, pisarz, pedagog i podróżnik. Najpierw zauroczył dzieci wspaniałymi opowieściami i ciekawostkami dotyczącymi podróży kosmicznych, po czym wprowadził dzieci w świat nieograniczonej niczym wyobraźni, własnej pomysłowości i innowacyjności oraz oryginalnego myślenia. Dzieci tworzyły rakiety kosmiczne, łaziki według własnego pomysłu – każdy z projektów jest piękny i wyjątkowy, dzięki spontaniczności i swobodzie w działaniu, uwierzyły że potrafią tworzyć wielkie rzeczy projekty.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: photos.app.goo.gl/qGCHXvoG5i15gZAd6