Specjalne wydanie Wiadomości dla Babci i Dziadka

Niestety, w tym roku nie mogliśmy zaprosić do przedszkola naszych Babć i Dziadków, jednak zamykające się drzwi otworzyły nową perspektywę i nowe możliwości.
Z wielkim uśmiechem na twarzy i wdzięcznym sercem nagraliśmy specjalne wydanie Wiadomości z udziałem wyjątkowego Gościa. Piękne przedstawienie, które wysłaliśmy do naszych babć i dziadków. Przypominając im o Kimś, kto jest najważniejszy w życiu, zagraliśmy Jasełka, czyli Bożonarodzeniową historię miłości Boga do ludzi.
A w podzięce za lata trudu i wyrzeczeń, by wpoić miłość w serca swoich dzieci, czyli naszych rodziców oraz nas, wnuków, złożyliśmy w ręce Babć i Dziadków prezent w postaci transmisji Mszy Świętej w ich intencji 21 stycznia o godzinie 7⁰⁰ z Jasnej Góry. Babcia i dziadek to niesamowity dar od Boga. Kiedy przybywa im lat, są dla swojej rodziny mocnymi filarami wiary ewangelicznej, stróżami szlachetnych wartości rodziny, żywymi skarbcami trwałych tradycji religijnych. Nie zapominając o naszych babciach i dziadkach z sąsiedztwa, ochronka rodzina złożyła najserdeczniejsze życzenia pensjonariuszom Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego