CIASTKO Z MISJĄ

Kochani Rodzice w najbliższą niedzielę *24.10* spotykamy się w kaplicy Sióstr o godzinie 12.15 na *misyjnej Mszy Świętej*. Będziemy się modlili w intencji misji a szczególnie za Siostry Służebniczki pracujące w Kamerunie. Zapraszamy Was całymi rodzinami. Można przyjść z Dalszą rodziną, przyjaciółmi i znajomymi. Zaproszeni są też absolwenci naszej Ochronki. Dzieci przychodzą z rodzicami do kaplicy.
CIASTKO Z MISJĄ Prosimy, by *każda rodzina przygotowała ciasto/ciastka* i przyniosła je przed Mszą Świętą do przedszkola, w godzinach 11.45 – 12.00. Ciasta będą przeznaczone na loterię “Ciastko z misją” – prosimy aby ciasta były po porcjowane i gotowe do wydania. Odbędzie się także kiermasz przedmiotów misyjnych. Całkowity dochód z puszek zostanie przekazany na misje Sióstr Służebniczek w Kamerunie jak co roku.
Zapraszamy i zachęcamy do aktywnego uczestnictwa, jest to dar naszych serc. Dzieci zostały zaangażowane do uczestnictwa w liturgii. Uwrażliwiajmy serca dzieci na potrzeby drugiego człowieka.