Zachwyć się!

„Najlepszym sposobem na modlitwę jest różaniec”
Święty Franciszek Salezy

Zachwyć się!

Zachwyć się tą niezwykłą modlitwą, która kryje w sobie niezwykłą wartość daną nam przez Maryję, dodającej nam sił w trudnych chwilach i odwagi, aby pomimo trudności iść do przodu. Jak pisał Jan Paweł II różaniec to: „Modlitwa tak łatwa a równocześnie tak bogata, naprawdę zasługuje, by wspólnota chrześcijańska ponownie ją odkryła”. 1 października dzieci, Siostry i Panie z Ochronki na Warszawskiej Woli, spotkały się przy figurce św. Tereski od Dzieciątka Jezus w ogrodzie w dniu gdy Kościół Katolicki obchodzi jej liturgiczne wspomnienie na wspólnej modlitwie 10 – tką różańca. Powierzyliśmy opiece Najświętszej Panienki nasze rodziny, przedszkole, naszą Ojczyznę i nas samych. Na zakończenie dzieci zaśpiewały pieśń, ku chwale Matki Bożej z wielką pasją.

—–
Galeria: drive.google.com/drive/folders/1v0o2jELkdYMr1VxUfEzzaRVnIsXpjSjQ?usp=sharing <drive.google.com/drive/folders/1v0o2jELkdYMr1VxUfEzzaRVnIsXpjSjQ?usp=sharing>