Konkurs na Rodzinną Kartkę Świąteczną

W adwencie, jako formę oczekiwania na Boże Narodzenie, zorganizowaliśmy w naszym przedszkolu konkurs na Rodzinną Kartkę Świąteczną,Na foto-kartce mieli być członkowie rodziny, a tematyka miała bezpośrednio wiązać się ze świętami.Przygotowanie takich kartek to doskonale spędzony czas w rodzinie, pole do kreatywności i… sposób na czas pandemii, kiedy rodzice mają mały kontakt z innymi rodzinami i z przedszkolem. Dodatkowo foto-kartka to gotowy prezent do wysłania do rodziny i znajomych.Pomysłowość naszych rodziców, jak zawsze, była wspaniała. Zgłoszono piękne foto-kartki. Głosowaliśmy internetowo. Mogła głosować każda rodzina z przedszkola nominując uczestników konkursu do zajęcia I, II, i III miejsca.
Oto wyniki konkursu:

I miejsce – Rodzina Grudzień