Rozpoczynamy rok Mszą Świętą

W niedzielę 4 października 2020 roku odbyła się w naszym przedszkolu msza święta z okazji rozpoczęcia roku przedszkolnego dla dzieci z grupy starszej (Motylki) . Podczas eucharystii inaugurującej kolejny rok w przedszkolu, wszyscy uczestnicy zawierzyli się opiece swoich Aniołów Stróżów. Po Komunii Świętej przebrane za anioły dzieci uwielbiły Pana Jezusa pięknym tańcem do poruszającej muzyki. Wyraziły ruchem słowa piosenki “Jesteśmy piękni Twoim pięknem Panie”. Przed zakończeniem mszy świętej o swojej misji w Kamerunie opowiadała siostra Anna Maria ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP. Siostra dzieliła się codziennymi problemami związanymi z życiem przedszkola w Kamerunie oraz realnymi potrzebami tamtejszej społeczności. Po mszy świętej zakończonej błogosławieństwem całych rodzin relikwiami bł. Edmunda Bojanowskiego, wszyscy uczestnicy udali sie na “anielski kiermasz”. Został on przygotowany przez nasze pociechy,  a dochód wsparł potrzeby kameruńskich misji.

M&M Siedlik